UAB „Geolimbas“

Užsiimame geodeziniais, kadastriniais matavimais, bei sudarome topografinius planus. Taip pat rengiame žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus, kaimo plėtros projektus.

Mūsų komanda

Darius Vaičiulis

Vadovas

Artūras Čiurlionis

Inžinierius-geodezininkas

Karolina Mašaro

Matininkė

Apie įmonę

UAB „Geolimbas“ įsikūrusi Vilniuje, tačiau geodezijos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Geodezijos srityje mūsų specialistai dirba ne pirmus metus, todėl puikiai pažįstame įvairių savivaldybių keliamus reikalavimus ir darbo su valdininkais specifiką. Tai itin praverčia kokybiškai ir greitai atlikti užsakytas paslaugas. Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis.

2011
UAB „Geolimbas“ pradėjo savo veiklą
Nuolat plečiame savo veiklą ir didiname kolektyvą, siekdami tobulėti, sugebėti patenkinti visus užsakovų poreikius ir išlaikyti savo nuolatinius klientus.

Mūsų specialistams suteikiama galimybė kas kelis metus dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose, tokiu būdu užtikriname nuolatinę darbų kokybę, kurią vertina mūsų užsakovai.

Inovacijos
Tik moderni įranga
 UAB „Geolimbas“ visus geodezinius matavimus atlieka naudodamas šiuolaikišką modernią įrangą:

  • 2019 GeoMap programinė įranga;
  • Trimble Business Center programinė įranga;
  • GPS Magelan ProMark500;
  • DJI Phantom 4 PRO dronas;
  • Tacheometras Trimble M3;
  • Aukšto tiklumo skaitmeninis nivelyras Trimble DiNi 07.
Komanda
Sertifikuoti specialistai
Mūsų įmonėje dirba tik profesionalūs, savo sritį puikiai išmanantys specialistai, turintys kvalifikacijos pažymėjimus, išduotus Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos visiems geodeziniams darbams atlikti.

Pažymėjimų galiojimą galima pasitikrinti Nacionalinės žemės tarnybos kvalifikacijos pažymėjimų registre.

Patirtis
Kokybė ir operatyvumas
Dėl savo sėkmingos patirties geodezijos srityje, užsakovams visada galime pasiūlyti profesionalų ir laiku atliekamą darbą. Taip mes siekiame patenkinti visus klientų lūkesčius, o jie su malonumu kitą kartą vėl renkasi mūsų paslaugas. Į visus klientus žiūrime rimtai ir kiekvienam projektui skiriame visą savo energiją ir žinias.

Skambinkite

+370 600 41708

Jei turite klausimų dėl paslaugų ir įkainių – susisiekite dabar!

PARTNERIAI

UAB „Geolimbas“ bendradarbiauja su daugybe Lietuvos inžinerinių bendrovių bei statybinių organizacijų.

Siekdami tobulėti, mes nuolat ieškome geodezijos srityje patyrusių ir norinčių bendradarbiauti įmonių. Tokiu būdu siekiame sukurti didžiausias galimybes įvykdyti sudėtingus ir daug žinių bei patirties reikalaujančius projektus. Dėl mūsų ilgametės darbuotojų darbo patirties, palaikome draugiškus santykius tiek su savivaldybių administracijomis, tiek su nacionalinėmis vykdomomis valdžios institucijomis.

PAŽYMĖJIMAI